SCICON AEROCOMFORT 3.0 MTB


Prepravný obal SCICON AeroComfort vám ponúka špičkovú kvalitu, komfortné balenie a maximálnu ochrana pre váš bicykel. Je optimalizovaný pre všetky druhy horských bicyklov.  


Vlastnosti AeroComfort MTB 3.0 TSA
V spolupráci s profesionálnymi cyklistickými tímami boli mnohé funkcie tohto prepravného obalu ďalej vylepšené, aby vám priniesli čo najväčšie pohodlie.

KOMPATIBILNOSŤ S PEVNOU OSKOU A QR
Integrovaný stojan na bicykel SCICON® Frame Defender prináša ochranu  vášho bicykla. Kompatibilné s pevnou osou 10-12 mm a systémami QR.

DEMONTÁŽ
Inteligentný dizajn vám umožní ponechať riadidlá a sedlovku na svojom mieste, poskytuje vám ľahké zbalenie bicykla za menej ako päť minút. Balenie bicykla už nemôže byť jednoduchšie.

DOKONALÁ OCHRANA
Pridané úrovne ochrany na ochranu najkritickejších častí vášho bicykla kombinujú pevné ochranné štíty s odpruženými a zosilnenými materiálmi škrupiny.

FUNKČNÝ DIZAJN
Cestovná taška na bicykel AeroComfort MTB 3.0 TSA, navrhnutá podľa geometrie MTB, sa hodí pre väčšinu MTB s veľkosťou rámu do 62 cm.

KVALITNÝ MATERIÁL
Kvalita a výber produktov sú kľúčové atribúty, vďaka ktorým je SCICON® lídrom v oblasti cestovných tašiek na bicykle. Neexistuje žiadny iný produkt vyrobený ako SCICON®. Ich starostlivý prístup k zlepšeniu každého aspektu a detailu dizajnu produktu nám umožňuje dodať vám kvalitné produkty.

LEPŠIA MOBILITA
Prepravný obal je vyvinutý s inovačným partnerom TENTE®. Obsahuje osem presných koliesok s guľôčkovými ložiskami, ktoré sa otáčajú o 360°, vďaka čomu je cestovná taška na bicykel vo vzpriamenej polohe a ľahko manévrovateľná.

SCHVÁLENÉ TRAVEL SENTRY®
Visiaci zámok TSA zaisťuje bezpečnosť bicykla počas prepravy.


HMOTNOSŤ
12.6kg