Prepravné obaly


Vďaka prepravným obalom na bicykle si môžete bezpečne prepraviť váš bicykel kamkoľvek kam potrebujete.

Už sa nemusíte báť o váš bicykel pri cestovaní. Jednoducho si bicykel zbaľte do našich prepravných obalov a spoznávajte cudzie krajiny na dvoch kolesách.


SCICON AEROCOMFORT 3.0 MTB

Potrebujete obal na prepravu horského bicykla v špičkovej kvalite, s komfortným balením a maximálnou ochranou pre váš bicykel? Prepravný obal SCICON AEROCOMFORT 3.0 MTB je presne to, čo potrebujete. Je vhodný pre všetky druhy horských bicyklov.


SCICON AEROCOMFORT 3.0 ROAD

Prepravný obal v top kvalite s komfortným balením a maximálnou ochranou pre váš bicykel. Optimalizovaný pre cestné bicykle. Vhodný pre všetky druhy cestných bicyklov.

B&W BIKE BOX II

Pevný škrupinový obal zabezpečuje maximálnu ochranu pre váš bicykel po celý čas prepravy. Tento prepravný box na bicykel je vhodný do lietadla, vďaka čomu máte možnosť prepraviť váš bicykel do dovolenkovej destinácie bez toho, aby sa poškodil.

CUBE WHEELBAG

Pri preprave bicyklov sa vám určite zíde aj transportný obal na prepravu kolies, ktorý spoľahlivo ochráni kolesá pri ceste autom alebo lietadlom.

B&W BIKE CASE II

Ponúka optimálnu ochranu vášho bicykla pri cestovaní - trapézový box na bicykel od B&W vyrobený z vysokopevnostného materiálu ABS.

B&W BIKE BAG II

Ideálny kompromis medz pevným škrupinovým obalom a prepravnou taškou. BIKE BAG II ponúka dostatočnú ochranu bicykla počas prepravy pri zachovaní minimálnej hmotnosti.

TRICO IRON CASE

Extrémne odolný škrupinový obal pre jedinečnú ochranu bicykla počas cesty kamkoľvek. Ľahký, odolný, zvládne čokoľvek.