SCICON AEROCOMFORT 3.0 ROAD

Prepravný obal v top kvalite s komfortným balením a maximálnou ochranou pre váš bicykel. Optimalizovaný pre cestné bicykle. Vhodný pre všetky druhy cestných bicyklov. 

Vlastnosti AeroComfort ROAD 3.0 TSA
V spolupráci s profesionálnymi cyklistickými tímami boli mnohé funkcie tohto prepravného obalu ďalej vylepšené, aby vám priniesli čo najväčšie pohodlie.

KOMPATIBILNOSŤ S PEVNOU OSKOU A QR
Integrovaný stojan na bicykel SCICON® Frame Defender prináša ochranu vášho bicykla. Kompatibilné s pevnou osou 10-12 mm a systémami QR.

DEMONTÁŽ
Inteligentný dizajn vám umožní ponechať riadidlá a sedlovku na svojom mieste, poskytuje vám ľahké zbalenie bicykla za menej ako päť minút. Balenie bicykla už nemôže byť jednoduchšie.

DOKONALÁ OCHRANA
Pridané úrovne ochrany na ochranu najkritickejších častí vášho bicykla kombinujú pevné ochranné štíty s odpruženými a zosilnenými materiálmi škrupiny.

FUNKČNÝ DIZAJN
Cestovná taška na bicykel AeroComfort ROAD 3.0 TSA, navrhnutá podľa geometrie moderných cestných bicyklov, sa hodí pre väčšinu štandardných bicyklov.

KVALITNÝ MATERIÁL
Kvalita a výber produktov sú kľúčové atribúty, vďaka ktorým je SCICON® lídrom v oblasti cestovných tašiek na bicykle. Neexistuje žiadny iný produkt vyrobený ako SCICON®. Ich starostlivý prístup k zlepšeniu každého aspektu a detailu dizajnu produktu nám umožňuje dodať vám kvalitné produkty.

LEPŠIA MOBILITA
Prepravný obal je vyvinutý s inovačným partnerom TENTE®. Obsahuje osem presných koliesok s guľôčkovými ložiskami, ktoré sa otáčajú o 360°, vďaka čomu je cestovná taška na bicykel vo vzpriamenej polohe a ľahko manévrovateľná.

SCHVÁLENÉ TRAVEL SENTRY®
Visiaci zámok TSA zaisťuje bezpečnosť bicykla počas prepravy.

HMOTNOSŤ
12.6kg